top of page

O NAS

Szkoła tańca Funky Flava powstała w 2009 roku z myślą o rozwoju tanecznym i artystycznym nowego pokolenia. Jest to miejsce otwarte dla każdego, kto pragnie spróbować sił w dziedzinie tańca, rozwijać się lub kontynuować swoją taneczną przygodę.


Stworzyliśmy miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w którym chętnie spędzają czas, poznają nowych przyjaciół, z którymi dzielą swoją pasję.

Nasi podopieczni prócz samej nauki tańca biorą udział w pokazach, turniejach, sesjach zdjęciowych, nagraniach tanecznych, reklamowych, telewizyjnych czy w teledyskach.


Działamy na różnych płaszczyznach, dzięki czemu nasi uczniowie bardzo szybko otwierają się na nowe wyzwania, umacniają swoją osobowość i oczywiście rozwijają się w zakresie tańca.


Mogliście nas zobaczyć w różnorakich teledyskach, w programach telewizyjnych (You Can Dance) u boku znanych gwiazd (Cleo, Justyna Steczkowska, Honorata Skarbek, Maciej Maleńczuk, Doda), w reklamie CENEO czy także na lokalnych pokazach i turniejach w całej Polsce.

Obojętnie czy chcesz rozpocząć z nami swoją taneczną przygodę czy po prostu wprowadzić trochę ruchu w swoje życie... Na pewno jesteś u nas mile widzianym gościem!


Docelowo działamy w Lesznie (woj. Wielkopolskie) oraz w Górze (woj. dolnośląskie), a także prowadząc/ organizując warsztaty taneczne na terenie całego kraju.

bottom of page